• +420 608 908 333
  • info@virtualni-galerie.com
Astrologie
Vodní tygr a rok 2022: PŘIPRAVTE SE NA ZMĚNY

Vodní tygr a rok 2022: PŘIPRAVTE SE NA ZMĚNY

Nástup energií čínského roku vodního tygra, který přebírá vládu od kovového buvola, jsme mohli vnímat už od konce listopadu loňského roku, naplno to na nás tygr rozbalí od 1. února a vládnout bude necelý rok, až do 23. ledna 2023, kdy začne času vévodit energie vodního zajíce.

Přirozeností tygra je dřevo – tedy hravost, tvořivost, chuť pouštět se do nových věcí, experimentovat. Tygr je ale také tvrdohlavý, nebojí se nebezpečí a je připraven riskovat. Proměnlivý prvek voda letošního roku všechny výše uvedené vlastnosti změkčuje a tygra zklidňuje. Navíc mu přidává důstojnost a charisma, s nímž okouzlí všechny ve svém okolí, a také ušlechtilost.

Tygr si nedovolí nečestnost, radši dává, než chňapá po cizím. Je to aristokrat mezi zvířaty. Umí, jako všechny kočky, odpočívat, a také, jako všichni lovci, se dokáže v jediném okamžiku proměnit ze slastně odpočívající kočičky v nebezpečného predátora. Z úplného klidu přejít v pravou chvíli do nečekané akce.

Takový bude i nadcházející rok. Plný zvratů, nečekaných a nepředvídatelných okamžiků, situací a informací, které si budou přímo protiřečit. Neočekávanost jednání každému ale umožní zmást protivníky a dosáhnout na cíl, který si stanovil. Ani sám tygr občas neví, co udělá v příští vteřině, čeká, až se objeví kořist. Pokud podpoříte tygrovu hravost a nebudete ho tahat za ocas, nepocítíte horký dech a tesáky na svém zátylku, ale bude tou klidnou, i když trochu větší kočkou.

Energie tygra ale zaštítí svou silou ty, kteří jednají rozhodně, jsou připraveni se změnit a převzít za svůj život zodpovědnost.

Letos se vám bude nabízet spousta nových příležitostí a bude důležité, jak s nimi naložíte. Nejdřív je pochopitelně třeba si jich všimnout, využít je – ale nic nebude zadarmo, potřeba bude také potom na všem zapracovat. Pečení holubi ani letos nebudou létat samy do úst. Voda má ráda plynutí, je proměnlivá a přináší příležitosti, dřevo podporuje kreativitu, schopnost s věcmi začínat, je v něm také obrovská síla. Kdo těchto energií využije a sveze se na jejich energii, dosáhne během příštího roku na mety, o nichž by se mu dřív ani nesnilo.

Jaký outfit a doplňky zvolit tak, abyste byli s energiemi letošního roku v souladu, najdete zde.

Práce: nepromeškat správný okamžik

Svět se za poslední dva roky dramaticky proměnil a úspěch bude čekat na ty, kteří jsou připravení adaptovat se na nové pracovní podmínky. Možná budete hledat nové možnosti uplatnění, nebo úplně změníte obor. Letos vám víc než kdy jindy prospěje, pokud budete věnovat pozornost svému koníčku – zvlášť pokud je spojený s manuální kreativní prací – možná se právě z takového zájmu stane letos vaše povolání, které vás bude dobře živit. Tygr je aktivní dravec, neustále hledá kořist a nová loviště. Zosobňuje energii a rok pod jeho znamením bude stejný.

Právě v roce tygra může nastat průlom v kariéře. Skočte a octnete se ve zcela jiných výškách. Hlavně být připraven! Zvlášť štěstí by měli mít ti, jejichž aktivity jsou spojeny kromě kreativity i s vystupováním na veřejnosti.

Vztahy: osudové lásky

I když máme tygra za samotáře, není to tak docela pravda. Tygr si váží rodiny, dává jí přednost před čímkoli jiným. Právě letošek je rokem, kdy může potkat partnera i ten, kdo už je hodně dlouho sám. Pokud se tak stane, je velice pravděpodobné, že tenhle vztah bude trvat celý život. Totéž platí i pro páry, kteří se letos postaví před oltář. Pro odvážnější se doporučuje: na nic nečekat a chopit se iniciativy, energie v tomto roce odvaze přeje. Na druhou stranu můžeme čekat i rozvody a rozchody. Tygr nemá rád lež a podvod a vztahy s podmínkou. Takové vztahy, které už dlouho visí na vlásku, nejspíš nevydrží. Nelitujte, vše se děje, jak má.

Zdraví

Prevence a pohyb – důležité záležitosti, kterých by se měli všichni, kteří si chtějí udržet zdraví, řídit a nezanedbávat. Pokud dostaví signály, že je něco se zdravím v nepořádku, v žádném případě nad nimi nemávněte rukou a berte je vážně. Čím dřív začnete s nápravou, tím dřív se problému zbavíte.  

Rychlé rady, jak se chovat v roce vodního tygra najdete na tomto odkazu.

Jak voní tygr?

Parfém přesně pro tygrův ušlechtilý nos a energie roku 2022, které s jeho vládou nastaly?
Mix orientální vůně s dřevitým aroma: unisexový parfém Incenso indiano.

Parfém pro rok vodního tygra najdete na tomto odkazu.